Prosinec 2010

happy new year!

31. prosince 2010 v 23:44 | posted by Lens&Nikí |  about blog and admins

Takže jsem tady :D celej den proleženej jen u Grey's Anatomy...:D už jsem skoro v půlce 2 série :D:D a 100% vám to všechno začnu nahrávat a dám na blog ;) Kath je tam boží ;) ale nejvíce se mi tam líbí Meredith :) ona má prostě v sobě sílu...:) když jí Derek "Odkopne" jasně trpí ale dostane se z toho :) a Kath s Alexem ;* dokonalost sama :) Dneska jsem shlédla něco přes 10 dílů :D a prostě vyplítvala sem svůj kredit na uloz.to :D:D no co :D:D z mého to není :P:P maminka neví že jí píšu sms :D ale pšššt ;D kreditu má dost,ale mno :D:D asi si taky budu muset zajít nabít mobil :D mno nic :D
Jen bych vám chtěla popřát strašně mooc štěstí,a samohřejmě za Nikí,která tu být nemůže :( za necelou půl hodinku odbije 24:00 :) a my tu máme Nový rok ;) Doufám že jste si rok 2010 užily , já teda ani ne...bylo tu dost překážek...ale i tak se dal zvládnout :) a že začnete nový rok 2011 s těmi nejlepšímy úmysly :) a hlavně ať máte samé jedničky :) nebo když né jedničky tak aspoň ucházející známky :) já asi zítra půjdu vyplňovat přihlášky na střední školy , no jo to sem zas nechala na poslední chvíly...:D á teď jsem zjistila že jsem v mínusu na uloz.to :D:D hups :D:D to si teda ten kredit nabít musím :D mno nic :) ještě jednou KRÁSNÝ NOVÝ ROK ZA CELÝ TÝM BLOGU KATHERINE-DAILY!

Look here, look there ... :D

31. prosince 2010 v 15:50 | Nikí |  about blog and admins
©KATHERINE-DAILY

Tákže, založila jsem si opět blog ;)
To víte, jsem hrozná no :D Ale, mám 3 blogy, tak
to snad budu stíhat :) Je o Jessice Alba ;) Kdyby
jste jí měli rádi a chtěli by jste se tam mrknout,
tak http://jessica-alba.blog.cz. Tak já zase jdu :D

Mega bleskovka

31. prosince 2010 v 13:02 | Nikí
©KATHERINE-DAILY
Rozhodla jsem se udělat mega bleskovku :)
Doufám, že to Lens nebude vadit, teď tu není, tak
jsem se jí nemohla zeptat no... Teď k soutěži ;)
Myslím, že už všichni víte, co je to bleskovka :D
Tahle bude extra velká o celkem velké ceny :)
Já si myslím, že se nikdo nezapojí, ale to je
jedno :D Ceny budou takové, že když tam někdo
nebude mít žádnou chybu, tak mu/jí já (Nikí) udělám
layout ;) Pokud bude chtít :D (což nebude) a ještě
si bude moct říct, co by chtěl ;) Lens nevím jestli
bude dělat za tuhle soutěž nějaký ceny, podle toho,
jak se jí bude chtít :) No, snad chápete :D Ti co budou
mít nějaký chyby, tak vy dostanete avatary (řeknete
si s kým a jestli chcete) a ještě diplomek :) No,
klikněte na celý článek ;)

Silvester • MUSIC Of year 2010

31. prosince 2010 v 12:00 | posted by Lens&Nikí
Takže teď přichází poslední část mini oslavy :) a tak to trochu spestříme hudbou :)
©KATHERINE-DAILY

První písnička je od úžasné zpěvačky Rihanny :) a nese název Only Girl (In The World)
Překlad a text písně naleznete Zde 

©KATHERINE-DAILY

Druhá píseň pochází od úžasné zpěvačky Katy Perry a nese název Firework což v překladu znamená Ohňostroj a myslím že se k tomuto dni absolutně nejvíc hodí :) Jak jsem četla v jednom časopisu,nějaké scény,nebo i možná celý videoklip byl ve Velké británii zakázán kvůli scénám jak Katy vystřelje ohňostroj z těla...já si osobně nemyslím že by to bylo tak hrozně brutální ale Angličany snad nikdy nepochopíme...
Překlad a text písně naleznete Zde


©KATHERINE-DAILY
Další písnička je od Shakiry. Je to Waka Waka. Určitě to znáte ;) Já tu písničku zbožňuju♥♥
Text a překlad najdete Tady
©KATHERINE-DAILY

A poslední píseň určitě dobře znáte :) je od úžasné Country zpěvačky Taylor Swift :) Hit letošního roku se nazývá "Mine" a je to především Podzimní hit :) 
Překlad a text písničky naleznete Zde
New Year day (Silvester)

31. prosince 2010 v 9:00 | posted by Lens&Nikí |  Celebrations
© KATHERINE-DAILY
Takže tímto bych se chtěla kouknout do historie oslav "Silvestra" neboli poslední den v roce a oslava roku nového :)

Něco málo z historie


Silvestr, toť kdysi vůdce křesťanské církve (uvádí se přímo i papež či kněz), který zcela logicky sympatizoval s křešťanstvím a pokoušel se jej šířit dále. Bohužel však takto činil za vlády římského císaře Konstantina Velikého, který mu nebyl příliš nakloněn. A tak se Silvestr před císařem skrýval nejčastěji v lesích. A již odtud přichází první indície. Přenesený význam Silvestru totiž znamená "lesní". Silvestr nakonec umírá 31.12. 335, zapsal se do historie jako bojovník a mimo jiné se zasloužil o vydání císařského Ediktu milánského v roce 313 n.l.. Ten totiž povoloval svobodu křesťanského vyznání a ukončil boj proti jeho zastáncům. 

A oslavy v latinských zemích 

Brazílie - Feliz ano novo! Zde tento svátek zcela pohltily ohňostroje často uskutečňované na plážích. Je zvykem obléct se do bílého, odvážlivci skáčí do vln, aby jich překonali rovných sedm a vstoupili do nového roku šťastně. Pro méně odvážné se nabízí jiná varianta. Hází do moře květiny a přejí si přání. 

Venezuela - Jako veškeré svátky latinskoamerických zemí i tento je spojen s rodinným setkáním rozšířeného až do rozsáhlého kruhu přátel. Speciálně na nový rok pak servírují hallacu, která má přinést štěstí a vše nejlepší do nastávajícího roku. A co tedy Venezualané jedí? Hallaca ve své podstatě skrývá kukuřičné těsto, které je obaleno v banánovém listu a plněné rozličnými náplněmi. Ty se liší kraj od kraje a mohou být sladké i slané. 
© KATHERINE-DAILY


Argentina - I zde jsou oslavy spojeny s ohněm, jednak typickými ohňostroji, ale také látkovými a papírovými figurami. Jsou připravovány s obrovskou péčí, avšak za vědomí, že se při slavnostech spálí. Přežije jen jedna jediná. Každoročně se volí víězná figura, ta jediná putuje k ostatním do muzea, zbylé snadno zhltnou plameny. Oheň je považován za očistění, kterým se oprošťují od všeho zlého, co jim do života vstoupilo ve starém roce. 

Španělsko - Tady už oslavy nejsou tolik spojovány s rodinou, jako například den před Vánoci. Oslavy mohou začínat jídlem v kruhu rodiném, ale pokračují v jiném duchu. Mladí lidé se odcházejí bavit se svými přáteli. Jiní preferují strávit oslavy v jedné z restaurací, které nabízejí speciální hostinu a zábavu v podobě tance. 

Pro všechny ostatní (vyjma portugalské Brazílie) tedy !Feliz nuevo aňo!

Celebration...

30. prosince 2010 v 20:54 | posted by Lens |  about blog and admins
© KATHERINE-DAILY
takže zítra :) bude malinkatá silvestrovská párty...:) bohužel jen (historie,a kvíz) ale snad i na tomto se vyřádíte :) doufám... jo a ještě přednastavím naší oblíbenou hudbu ;) na to sem zapomněla :) takže se zatím mějte ;) a užívejte předposlední den tohoto roku :)

All you have to think...

30. prosince 2010 v 18:13 | posted by Lens |  about blog and admins
© KATHERINE-DAILY
Sorry,ale nemám na nic náladu...nejradči bych skončila s blogováním...:( nwm prostě mě už neláká...:(:( Teď naprosto zbožnuju seriál Grey's anatomy...ale blog nechci,přemýšlela sem o nějakém osobním...ale nwm...prostě musím si všechno promyslet...:( mějte se...

Nikí : No, mě blogování baví, hrozně moc, dělám to pro radost... Tady končit nechci, ale pokud by končila Lens, tak to skončím. Já to tady moc nestíhám a sama bych to tu fakt nestíhala :( Já doufám, že si to Lens rozmyslí, ale je to její věc a já jí chápu.... No, mějte se..

Thank you very (irony) the day spoiled...

30. prosince 2010 v 13:42 | posted by Lens |  about blog and admins
© KATHERINE-DAILY
Víte co mě dokáže naštvat? Když se s prominutím ser* s blogem,udělám rubriky,rozcestníky a dám si stím dost práce a někdo s kým sem ten blog měla ani neřekne po skončení skoro před půl rokem že ho někomu dává...tohle je naprosto na hovn*! prostě sem se šla podívat na své bývalé blogy a co nevidím...prostě jsem jí podcenila...děkuji ti Sunny...za tvé alespoň "zeptání se"... naprostý hov** si řekla...na tom blogu byli mé vzpomínky...dobré či špatné...ale byli...a ty říkáš že prostě sou na tebe všichni zlý...ale ty si úplně stejná!..tímto sem skončila přeji..krásný den nwm jestli dneska něco přidám to se radči budu koukat na Chirurgy...

only sometimes...

29. prosince 2010 v 19:52 | posted by Lens |  about blog and admins
©KATHERINE-DAILY
ok,takže poslední článek s takovými těmi mými (našemi) myšlenkami...chceme spřátelovat se zahraničníma stránkama...a ty spřátelují pouze s kvalitními stránkami...a né,aby prostě tady byly jen ty naše myšlenky...a o Kath nic...takže kdokoliv bude něco potřebovat prosím kontaktujte nás v CONTACT,popřípadě do komentářů...prostě jen sem chtěla říct že toto budeme dost omezovat...tot není žádný spisovatelský blog,ale blog o celebritě :)

Omlouvám se, vám..

29. prosince 2010 v 17:56 | Nikí
©KATHERINE-DAILY

Takže jsem se vám chtěla omluvit ;)
Za to, že sem moc nechodím a skoro nic nepřidávám.
Bohužel prostě nemám nějak čas :( Nebojte se, tady
nekončím, ale chtěla jsem se vám prostě omluvit.
Snad to chápete a Lens tky. Nehodlám tady končit,
snad se to zlepší :) Pokud ti to lens vadí, tak mi napiš..
No, tak doufám, že mě chápete ♥♥

blog about...

29. prosince 2010 v 17:12 | posted by Lens |  about blog and admins
©KATHERINE-DAILY

Takže,protože nemám nic dělat tak prostě vám napíšu článek :D:D ste rádi že? :D Chtěla bych se vás zeptat jestli byste se nekoukli na úžasný blog o Laganovi Lermanovi ;) (Percy Jackson) Je mé sister a úžasné kamarádky MatQy ;) nachází se zde ---> http://logan-daily.blog.cz/  :) děkuji za každou návštěvu ;)
btw: teď se du koukat za taťkou na Percyho ;)

I was there, the blog will not be...

29. prosince 2010 v 13:20 | posted by Lens |  about blog and admins
©KATHERINE-DAILY
ahoojky :D jsem tady :D mno :D:D koukala sem na dopisy pr Julii ♥ naprosto božíííí ♥ Zbožnuju Am :D ale blog se o ní mít nechystám :D:D a jinak když mluvím o blogu...tak..prostě blog o Ashtonovi...domluvily sme se s Kate...ani jednu to moc neláká...takže nebude...necháme založenej ale nic víc...:) takže můj officiální blog bude tento ;) a nikí officiální je tisdale-only :) mno nic jdu něco dělat :D asi stahováát movie :D

EVIL NEVER DIES

28. prosince 2010 v 20:49
PROMOSHOOTS
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

MOVIE STILLS
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

LOVE COMES SOFTLY

28. prosince 2010 v 20:41

POSTERS & KEYARTS
imagebam.com imagebam.com

PROMOSHOOTS
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


MOVIE STILLS
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

OTHERS MOVIES

28. prosince 2010 v 20:32
© KATHERINE-DAILY

WUTHERING HEIGHTS


Bride of Chucky • Stills

28. prosince 2010 v 20:26 | posted by Lens |  Bride of Chucky (1998)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fakt "super" (ironicky myšleno)

28. prosince 2010 v 19:10 | Nikí
©KATHERINE-DAILY

Ach joo.. :(
Zrovna se odhodlám něco přidat a nějak
se mi nenačítá imagebam :// To je na houbY!!
Ach jo :'( No nic... Nevíte, co mám dělat? :D
Jako, abych se zabavila ;)

Prostě jsem to nevydržela :D

28. prosince 2010 v 18:45 | Nikí
©KATHERINE-DAILY

Ták no... S lens jsme tak trochu
soupeřili, jak dlouho vydržíme spolu nemluvit..
Já jsem to samozřejmě prohrála :D Už před
chvilkou jsem jí napsala, že už to nevydržím :D
Prostě, je vidět, jak tě mám ráda lený ♥♥♥
No, jdu teď přidat nějaké ty appearances 2005 ;)

Png's and movie...♥

28. prosince 2010 v 18:08 | posted by Lens |  about blog and admins
©KATHERINE-DAILY

Takže jdu dělat nějaké png srdíčka sem na blog a potomse fičím koukat na "Dopisy pro Julii" který sem včera nestihla :// seknul se mi PC :// a potom se mi to už nechtělo zapínat :D mno jdu na to :) jinak za 3 dny se otevírá náš (KaTe* a Můj) blog o Ashtonovi ;) někteří ho už našli :) vy co ne mám radu :D je v menu :D mno jdu na to ;)

Layout #1

28. prosince 2010 v 17:59 Layouts
©KATHERINE-DAILY
Vyrobila • Dani*
Použité fotografie • Cliff Watts [Cosmopolitan]
Spokojenost • 100%

Komentáře od Adminek :
L• Je naprosto úžasný,Dani* dělá boží grafiku a zvlášť layouty :) doufám že nám taky ještě někdy uděláš ;)
N• Je nádherný!! Mě se opravdu líbí ♥♥ Ten sníh, prostě všechno :)